Tuhanded rallifännid on vaimu valmis pannud ning juba täna, 11.oktoobril saab alguse 52. Saaremaa ralli.

Eva-Maria Mäe läheb selleaastasele rallile vastu aga vähe pidulikumalt – nimelt võitis Eva-Maria Ehtne Saaremaa rallikampaania VIP-paketi!

Võidupakett tõi Evale ja ta kolmele sõbrale 4 VIP-pääset, toitlustuse ja transfeerid ning ööbimise Silbernagel Apartmentis, otse Kuressaare südames.

Uurisime Eva-Marialt, kui suur rallifänn ta ikkagi on, mida raja ääres mekutab ning mis on tema lemmik Ehtne märgi tooted.

1. Kas olete suur rallifänn ja kui pikk on teie ajalugu Saaremaa ralliga?
Mäletan esimest korda, kui vanem vend mind Saaremaa rallile  kaasa võttis. Olin siis kuskil 10 või 11 aastane. See tekitas elevust ja jättis kustumatu mulje, kuid kuna sain väikese kivikesega vastu põske, mis ralliauto ratta alt lendas, olen alati ettevaaltik olnud ja kunagi ei roni teele liiga lähedale ega vaata rallit väliskurvis. Mõned aastad tagasi sai rohkem rallit vaatamas käidud, viimased aastad on vahele jäänud. Nüüd jälle siis tänu võidule hea võimalus minna. Lemmik osa on ikka veoautod.

2. Mida head-paremat raja äärde kaasa võtate?
Kuna november on juba päris külm, siis ilma kuuma kakaota termoses raja äärde ei lähe. Võileivakott on ikka kodust kaasas ja eriti mõnus on ampsata vahepeal juustupulki ja viinereid.

3. Kuidas Ehtne Saaremaa poe leidsite?
Mulle väga meeldib, et Ehtne Saaremaa pood on Auriga keskuses. Ühe korra kui Aurigasse mingisse teise poodi tulin, avastasin, et on avatud uus pood. Väga meeldib, et nüüd on hea ja mugav võimalus Saaremaiseid tooteid ühest kohast osta.

4. Kas ja mis kanalites jälgite Ehtne Saaremaa tegemisi?
Pean tunnistama, et väga hoolega kuskilt kanalitset Ehtne Saaremaa tegemisi ei jälgi. Rohkem meeldib poodi kohale tulla ja seal avastada.

5. Mis on teie lemmik Ehtne märgi tooted ja kas mõned tooted on ka igapäevases kasutuses?
Lemmiktoode juba mitu aastat on kadakasiirup metspähklitega – parim ja põnevaim komponent, mida salatile lisada. Igapäevaselt kasutan Karmeli tudraõli toitude valmistamisel ja erinevaid Hoia homespa tooteid.

Kõige uuemad avastused, mis said ka kohe lemmikuteks on Sutu pillirookõrred, mis näevad tõsiselt ägedad välja ja on ka ideaalne kingiidee; Saare Leib Kröbin, väga mõnusad ja kohalikud asendused krõpsudele (pole veel kõiki maitseid jõudnud proovida, seega avastamisrõõmu veel on) ja Lahjentagge toonik Kuressaare kuusk – väga mõnus saunajook, ilma midagi lisamata!

6. Kellel soovitaksite Ehtne Saaremaa poodi külastada?
Ehtne Saaremaa poodi soovitan külastada absoluutselt kõigile ja eriti neile, kes pole seal veel käinud, sest esimest korda sinna sattudes on üllatus suur, kui palju head ja huvitavat sealt leida võib. Ise ei tuleks kõige pealegi, mida millestki teha saab, aga teised tublid saarlased näed on juba valmis toote teinud ja sina lihtsalt mine poodi, avasta ja naudi! Kes on korra Ehtne Saaremaa poes käinud, juba teab, et sealt saab head ja paremat omadelt. Ei ole üheski ostus pettunud. Mure on hoopis see, et nii palju põnevat on, et ei oska valida, kas võtta juba tuttav ja hea või avastada miskit uut.

Ehtne Saaremaa soovib Eva-Mariale ja kõikidele fännidele lennukaid rallielamusi!

 

 

 

Lisainfo

Susan Reinholm
e-post: susan@ehtne.ee
tel: +372 515 0585

susan reinholm ehtne saaremaa