SAAREMAA RALLI 2019

 

162 ekipaaži, 120 kilomeetrit ja 13 katset 11-12. oktoobril 2019

Rallistaap on Kuressaares, Auriga keskuse1 korruse fuajees.

 

Rallifännide kõige vingem üritus – Saaremaa ralli – on käes.

Selleaastane rallistaap on Kuressaares, Auriga keskuse 1.korruse fuajees. Astu rallistaabist kindlasti läbi, sest sealt saad endale käepaela, pasuna, nokamütsi või siis rallifänni joogi-ja snäkipaki. 
Ka Ott Tänak teab seda, et tühja kõhuga kaugele ei sõida.

Oleme sulle valmis pannud mõnusate ampsudega rallipakid. Oma rallipaki saad sa kaasa haarata otse rallistaabi vastast, Ehtne Saaremaa poest.

Rallipaki seest leiad:
– kena hulga liha Saaremaa Lihatööstuselt – kaks pakki õllepiipe ja kaks pakki õllepärle.
– mönusa portsu juustu –  Saare Juustu Seltskonna juustuampsud päikesekuivatatud tomatitega
– paraja janukustutuse jagu joodavat – 4 erinevat märjukest Pöide Pruulikojalt

162 ekipaaži, 120 kilomeetrit ja 13 katset – selliste numbritega üllatab meid 52. Saaremaa Rally-le. Üle Saaremaa – Kaugatomast Pidulani  – käib suur rallipidu. Külalisi tuleb kohale nii lähemalt kui kaugemalt.

Ettevalmistused on kõikjal täies hoos ja Saaremaa on elevusega ootel, mida põnevat toob 2019. aasta käänulistest kurvidest ja tolmustelt kruusateedelt.

Meie rallipakk annab sulle ralli jaoks vajalikku kosutust. Kui tahad lisaks rallipakile veel kehakinnitust, siis astu läbi Auriga keskuses olevast “EHTNE Saaremaa” poest – meie juurest leiad kõik, mida üks rallisõber elamustele kaaslaseks vajab.

Saaremaa ralli uudiseid saad lugeda DELFI Ralliblogist või siis Saaremaa Rally 2019 kodulehelt.  

Tahad sööki-jooki rallile kaasa haarata suuremale pundile?
Anna sellest meile kindlasti teada ja telli aegsasti – pärast võid olla ilma. Lisainfo : +372 50 53163 või e-post: ehtnesaaremaa@gmail.com

Rallipaki tellimine

Telli siit endale mugavalt nii mitu rallipakki, kui tahad. Ega tühja kõhuga kaugele sõida. Oma rallipakid saad mugavalt kätte rallistaabi juures olevast “EHTNE” Saaremaa kauplusest, mis asub Auriga keskuse esimesel korrusel. Ühe rallipaki maksumus on 15€, rallipakke saad tellida kuni 12. oktoober.