Pönev uudis – avame Tallinnas Saaremaa tootjate esinduspoe.

 

Kes ütles, et Saaremaal ei ole mitte midagi? On ikka küll. Meil on siin palju toredaid inimesi, puhas loodus ja maitsev toit. Ka elu on meil Saaremaal kena ja pönev ning üha pönevamaks läheb.

Nüüd on selline lugu, et esimest korda kogu ajaloo jooksul avame Tallinnas Saaremaa tootjate esinduspoe. Mitte niisama poe, vaid päris korraliku kaupluse Kristiine keskuses, kus esindatud EHTNE märgikandjate toodang – kokku viime pealinna üle 2000 erineva Saaremaal tehtud toote – meie kuulsad joogid ja toidud, puhtad tervisetooted ning ehedat Saaremaa käsitööd. 

Teame, et Tallinnas elab palju Saaremaa sõpru ning selleks, et meie sõprade meel oleks hea ka muul ajal, kui suvel meitel käies, otsustasime hoopis ise sõpradele külla minna.

“Saaremaa EHTNE toode” märgi esinduspood Tallinnas avatakse juba 01.märtsil 2020  Kristiine keskuses. Kõik, kellel mahti ja huvi, on oodatud Saaremaa esinduspoe käivitamisel kaasa lööma.

Eelmise aasta suvel avasime oma esimese müügipunkti Kuressaares, Auriga keskuses ning meil on suur rõõm, et saaremaine kraam on populaarne nii Saaremaa külastajate kui ka saarlaste endi hulgas. Meie esinduspood Auriga keskuses on toetanud ja jõustanud kohalike ettevõtete käekäiku.

“Änam soab piskust tööst, kut suurest seismisest” – see Pöide kandist pärit mõte on olnud Tulundusühistu EHTNE Saaremaa pealismõte EHNTE märgikandjate oma müügivõrgustiku arendamisel. Ning just nii – väikeste sammudega ja kindlalt oleme liikunud edasi. Tahame, et elu Saaremaal areneks ning meie tootjad oleksid edukad.

Löö sina ka kaasa meie tegemistes ja uuri lisaks, mida põnevat meil sellel aastal kavas on!

Kenat,
Koit Kelder

 

 

 

 

Tulundusühistu “EHTNE Saaremaa” juhataja
e-post: koit.kelder@skk.ee
tel: +372 506 8287


P.s. – kui sa tead mönda tublit saarlast või muidu toredat inimest, kes tahab pealinnas tööd leida ja sobib meie peatselt avatavasse esinduspoodi PEREMEHEKS või PERENAISEKS, siis LOE SIIT EDASI.