Võida Saaremaa ralli 2019

VIP-pääsmed !

 

 

Oled rallisõber? Siin sulle üllatus!

Üle ilma kuulus SAAREMAA RALLI toimub sel aastal juba 52.korda.
Kui Sina oled rallisõber, siis siin on sulle  maiuspala – võid võita Saaremaa Ralli 2019 VIP paketi neljale.

LOOSIME VÄLJA 11.10.2019-12.10.2019 toimuva Saaremaa ralli VIP pääse neljale, mis sisaldab endas autopiletit võistlusalale pääsemiseks, mõlemal ralli päeval toitlustust ning hea vaatega rallielamust ja kohapealset transfeeri. Lisaks tasuta majutus Kuressaare keslinnas asuvas Silbernagel Apartmentis.

 Loe lisaks  kampaania tingimuste kohta SIIT. Kui sul on lisaküsimusi, siis võta meiega KONTAKTI.

AUHINNALOOSIS OSALEMISEKS tule astu läbi Saaremaa “EHTNE” märgikandjate poest Auriga Keskuses Kuressaares. Vormista kohapeal meie poe ID-kaardi põhine kliendikaart ning soorita poest ost vähemalt 10€ väärtuses.

Registreerides oma ostu kliendikaardiga osaled kampaanias ning saad poest kaupu soodsamalt. Igal nädalal on mõni meie toode eriti hea hinnaga. Mida rohkem oste, seda suurem võiduvõimalus. Rohkem ei pea sa midagi tegema!

Võitja loositakse välja hiljemalt 04.10.2019 ning võitjaga võetakse ühendust kliendikaardiga liitumise ankeedis toodud kontaktandmetel.

 

“EHTNE” Saaremaa pood

Kuressaares on nüüd päris ehtne Saaremaa toodete pood.
Tule ise kaema – pood on avatud Auriga Kaubanduskeskuses ning siit saad kõikse ehtsamat, mis meil pakkuda on.

Silbernagel apartment

Silbernagel Apartment asub otse Kuressaare kesklinnas. Väikses privaatses majakeses on läbi kahe korruse paiknev apartement. Majake on elegantselt ja modernselt sisustatud. See on ideaalne puhkusepaik Saaremaal.

Saaremaa ralli

Legendaarne Saaremaa Ralli toimub sellel aastal 11-12. oktoobril. Tule astu EHTNE Saaremaa poest läbi, soorita ost ning võid võita Saaremaa Ralli VIP-paketi koos majutusega.