Võida gurmeeseiklus Saaremaal või Saaremaa ralli VIP-pääsmed !

Kui satud sellel suvel Saaremaale, siis astu läbi Kuressaares Auriga Kaubanduskeskuses asuvast Saaremaa “EHTNE” toode märgikandjate poest. See on kohe esimesel korrusel.

 

Tasuks loosime välja gurmeeseikluse Saaremaa Toidufestivali raames ning vinge Saaremaa Ralli VIP paketi.

 

 

 

Loen lisaks

Gurmaan või rallisõber? Siin sulle üllatus!

Tule astu sellel suvel läbi meie “EHTNE” märgikandjate poest Auriga Keskuses Kuressaares. Vormista kohapeal meie poe ID-kaardi põhine kliendikaart ning soorita poest ost vähemalt 10€ väärtuses.

Registreerides oma ostu kliendikaardiga osaled kampaanias ning saad poest kaupu soodsamalt. Igal nädalal on mõni meie toode eriti hea hinnaga. Mida rohkem oste, seda suurem võiduvõimalus. Rohkem ei pea sa midagi tegema!

Võitja loositakse välja hiljemalt 21.08.2019 ning võitjaga võetakse ühendust kliendikaardiga liitumise ankeedis toodud kontaktandmetel.

Loe lisaks  kampaania tingimuste kohta SIIT. Kui sul on lisaküsimusi, siis võta meiega KONTAKTI.

Kõikide ID kaardi alusel ostjate vahel loosime välja kaks toredat auhinda.


ESIMENE AUHIND
on gurmeeseiklus Saaremaa Toidufestivali raames kahele  06.09.2019 – 08.09.2019, mis sisaldab ööbimist Silbernagel Apartmentis, keskaegset pidusöömingut koos möökade, piinariistade ja pauguga, Keskaja Elamuskeskuses Kuressaares ning osalemist 07.09.2019 toimuval Kuressaare Tänavapiknikul, kus võitjat ootab kaetud laud EHTSATE Saaremaiste toodetega.

TEINE AUHIND
on 11.10.2019-12.10.2019 toimuva Saaremaa ralli VIP pääse neljale, mis sisaldab endas autopiletit võistlusalale pääsemiseks, mõlemal ralli päeval toitlustust ning hea vaatega rallielamust ja kohapealset transfeeri. Lisaks tasuta majutus Kuressaare keslinnas asuvas Silbernagel Apartmentis.

 

“EHTNE” Saaremaa pood

Kuressaares on nüüd päris ehtne Saaremaa toodete pood. 
Tule ise kaema – pood on avatud Auriga Kaubanduskeskuses ning siit saad kõikse ehtsamat, mis meil pakkuda on.

Saaremaa toidufestival

 

Alates 2014. aastast toimuv Saaremaa Toidufestival pakub 11 päeva kestvat põnevat programmi, mille kohta saab öelda vaid üht: HÄÄST SÖÖJAST ON KA TOIDUL HÄÄ MEEL.

Silbernagel apartment

Silbernagel Apartment asub otse Kuressaare kesklinnas. Väikses privaatses majakeses on läbi kahe korruse paiknev apartement. Majake on elegantselt ja modernselt sisustatud. See on ideaalne puhkusepaik Saaremaal.

Keskaja elamuskeskus

Saaremaa Toidufestivali raames toimub Kuressaare Keskaja elamuskeskuses uhke pidusööming – Keskaegne pidusööming koos mõõkade, piinariistade ja pauguga….

Saaremaa ralli

Legendaarne Saaremaa Ralli toimub sellel aastal 11-12. oktoobril. Tule astu EHTNE Saaremaa poest läbi, soorita ost ning võid võita Saaremaa Ralli VIP-paketi koos majutusega.