Kampaania tingimused

 

Selveri kauplusteketi Partnerkaardi kampaania “Heidi Hanso kutsub avastama ehedat Saaremaad” kampaaniareeglid.

 

 

Loe lisaks

Ehtne Partnerkaardi kampaaniareeglid “Heidi Hanso kutsub avastama ehedat Saaremaad”

 

KAMPAANIA KORRALDAJA
Saarte Koostöökogu MTÜ, aadressiga Tallinna tn 58 Kuressaare, Saaremaa vald Saaremaa 93818, www.skk.ee (edaspidi kampaania Korraldaja) koostöös Selveriga.

 

KAMPAANIA PERIOOD
13.11.2018 kuni 10.12.2018.

 

KAMPAANIA TOIMUMISE KOHT 
Kampaania toimub kõikides Selveri kauplustes üle Eesti, Selveri e-poes ning kampaanialehel www.ehtnesaaremaa.ee

 

KAMPAANIA TOOTED
Lisatud tabelina. Põhimõte: kõik e-poe Saaremaa kategooria tooted, v. a Saaremaa Vesi, mis selleks perioodiks võetakse välja.

 

KAMPAANIA AUHIND
Kampaania auhinnaks on luksuslik ja muretu nädalalõpp Saaremaal neljale väärtuses 1500€.

Auhind sisaldab:

 1. Kestvus 3 päeva (R-P, vahemikus jaanuar 2019-mai 2019);
 2. Transport koos isikliku Mercedes Benz V-klassi väikebussi ja -juhiga Harjumaalt Kuressaarde ja tagasi, korraldab Dragonet Rent;
 3. 2 ööbimist Johan SPA Superior tubades (2) koos hommikusöökide ja piiramatu saunakeskuse kasutamisega 8.00-22.00;
 4. 2 peakoka õhtusööki Johan SPAs ja Mosaiigis;
 5. võimalik valida külastused ja tegevused:
  1. Heidi Hanso Pajuvärava talu
  2. Pöide Pruulikoda
  3. Murueide kokakool
  4. jäätise ja vahvli meistriklassi töötuba
 6. Kinkekorv Saaremaa Ehtne toodetega.

Auhinna saab lunastada vahemikus 05.01.201 kuni 30.05.2019.

 

KAMPAANIAS OSALEMINE

 1. Kampaanias osalemiseks tuleb osta kampaania perioodil, st. ajavahemikul 13.11.2018 – 10.12.2018 (kaasa arvatud) ükskõik millisest Selveri kauplusest või Selveri e-poest ühe ostuga vähemalt kaks kampaaniatoodet ning registreerida oma ost Partnerkaardiga.
 2. Osaleja võib kampaania perioodil osaleda kampaanias mitu korda ning sellega suurendada oma võidu tõenäosust.
 3. Kui korraga (ühe ostutšekiga) ostetakse aga 3 või enam kampaania toodet, siis tagab kampaanias osaleja endale korraga ainult ühe registreerimise.
 4. Kampaania reeglid on avalikustatud: www.selver.ee

 

LOOSIMINE
Võitja loositakse hiljemalt 17.12.2018 ning võitjaga võetakse Selveri poolt Partnerkaardi kontaktandmetel (telefon, email) ühendust 5 tööpäeva jooksul. Võitjalt palutakse nõusolekut tema nime avalikustamiseks Selveri kodulehel.

Kui auhinna võitja annab nõusoleku oma nime avaldamiseks Selveri kodulehel (www.selver.ee) ja kampaania kodulehel (www.ehtnesaaremaa.ee), siis avaldatakse hiljemalt 21.12.2018 kampaania võitja nimi eelnimetatud internetilehel. Kui võitja selleks nõusolekut ei anna, siis avaldatakse eelnimetatud internetilehel teade kampaania loosimise toimumise ning auhinna üleandmise aja kohta.

Juhul, kui võitja ei ole kättesaadav (ei vasta kõnele ja/või e-mailidele) 10 tööpäeva jooksul, kaotab ta õiguse auhinnale. Auhinna lunastamise lepib Korraldaja võitjaga kokku eraldi. Võidetud auhinda ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata selle maksumust rahas.

 

PRETENSIOONID JA NENDE LAHENDAMINE
Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud kampaania Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik kampaania Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.

Auhindade väljaandmisega seotud maksud tasub Korraldaja. Kampaania Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja lõpetada auhinna väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel.

Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult MTÜ Saarte Koostöökogule märksõnaga „Ehtne Partnerkaardi kampaania“ või meilile sulvi.munk@skk.ee. Avaldus vaadatakse läbi ja vastatakse 14 päeva jooksul. Pretensioone saab esitada kuni 31.12.2018.

 

 

MTÜ Saarte Koostöökogu | Tallinna tn. 58 | Kuressaare 93818 Saaremaa | +372 56210102 | info@ehtne.ee

Ehtne Saaremaa

MTÜ Saarte Koostöökogu 
Tallinna tn. 58 ,Kuressaare 93818
Saaremaa

+372 56210102
info@ehtne.ee

Ehtne Saaremaa