Kampaania tingimused

 

“Võida seiklus Saaremaal” kampaania reeglid.

 

 

Loe lisaks

“Võida seiklus Saaremaal” kampaaniareeglid

KAMPAANIA SISU

Külasta kampaania perioodil Saaremaa “EHTNE” märgikandjate kauplust Kuressaares, Auriga Kaubanduskeskuses, soorita poest ost vähealt 10€ väärtuses ning vormista kohapeal meie poe ID-kaardi põhine kliendikaart. Vaid registreerides oma ostu kliendikaardiga osaled kampaanias mille auhindadeks on grumeeseiklus kahele Saaremaal ning Saaremaa ralli VIP pääse neljale. Mõlemad peaauhinnad sisaldavad ka ööbimist Kuressaaares Silbernagel Amaprtmentis. Auhinnad loositakse välja eraldi.

KAMPAANIA KORRALDAJA
Kampaania korraldaja on Saarte Koostöökogu MTÜ, aadressiga Tallinna tn 58 Kuressaare, Saaremaa vald Saaremaa 93818, www.skk.ee (edaspidi kampaania Korraldaja)

KAMPAANIA PERIOOD
14.06.2019 kuni 20.08.2019

 KAMPAANIA TOIMUMISE KOHT 
Kampaania toimub Saaremaal, Kuressaares, kampaanialehel www.ehtnesaaremaa.ee ning Facebooki  lehel facebook.com/ehtne

KAMPAANIA AUHINNAD
Kampaanial on kaks peaauhinda, mis loositakse välja eraldi:

  1. Gurmeeseiklus Saaremaa toidufestivali raames kahele Saaremaal 06.09.2019, mis sisaldab ööbimist Silbernagel Apartmentis, keskaegne pidusööming koos möökade, piinariistade ja pauguga, mis toimub Keskaja Elamuskeskuses Kuressaares ning osalemine 07.09.2019 toimuval Kuressaare Tänavapiknikul, kus võitjat ootab kaetud laud EHTSATE Saaremaiste toodetega.
  2. 11.10.2019-12.10.2019 toimuva Saaremaa ralli VIP pääse neljale, mis sisaldab endas autopiletit võislusalale pääsemiseks, mõlemal ralli päeval toitlustust ning hea vaatega rallielamust ja kohapealset transfeeri. Lisaks tasuta majutus Kuressaare keslinnas asuvas Silbernagel Apartmentis.

Peaauhinda saab kasutada vaid kirjeldatud kuupäevadel. 

KAMPAANIAS OSALEMINE

  1. Kampaanias osalemiseks tuleb külastada Saaremaal, Auriga Kaubanduskeskuses olevat EHNTE märgikandjate esinduspoodi, registreerida endanimeline ID-kaardi põhine kliendikaart ning sooritada poest ost vähemalt 10€ väärtuses
  2. Iga ID kaardiga isikustatud ost osaleb auhindade loosimises.
  3. Osaleja võib kampaania prerioodil osaleda kampaanias mitu korda ning sellega suurenada oma võidu tõenäosust.
  4. Kampaania reeglid on avalikustatud www.ehtnesaarema.ee veebilehel

LOOSIMINE
Võitjad loostakse välja 21.08.2019. ning võitjaga võetakse SKK poolt kontaktandmetel (telefon, email) ühendust 5 tööpäeva jooksul. Võitjalt palutakse nõusolekut tema nime avalikustamiseks www.ehtnesaaremaa.ee kodulehel ning seotud Facebooki profiilil

Kui auhinna võitja annab nõusoleku oma nime avaldamiseks www.ehtnesaaremaa.ee veebilehel ja kampaania Facebooki profiilil, siis avaldatakse hiljemalt 31.08.2019 kampaania võitja nimi eelnimetatud keskkondades. Kui võitja selleks nõusolekut ei anna, siis avaldatakse eelnimetatud internetilehel teade kampaania loosimise toimumise ning auhinna üleandmise aja kohta.

Juhul, kui võitja ei ole kättesaadav (ei vasta kõnele ja/või e-mailidele) 10 tööpäeva jooksul, kaotab ta õiguse auhinnale. Auhinna lunastamise lepib Korraldaja võitjaga kokku eraldi. Võidetud auhinda ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata selle maksumust rahas.

 PRETENSIOONID JA NENDE LAHENDAMINE
Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud kampaania Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik kampaania Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.

Auhindade väljaandmisega seotud maksud tasub Korraldaja. Kampaania Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja lõpetada auhinna väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel.

Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult MTÜ Saarte Koostöökogule märksõnaga „Võida seiklus Saaremaal kampaania“ või meilile liisa.vipp@skk.ee. Avaldus vaadatakse läbi ja vastatakse 14 päeva jooksul. Pretensioone saab esitada kuni 31.08.2019.