Kampaania toetajad

 

Kampaaniale panid õla alla ehtsat Saaremaa asja ajavad ettevõtted.

Meie kummardus ja lugupidamine.

 

 

 

Vaata toetajaid

Johan SPA

Johan SPA Hotell – kõige uuem SPA hotell Kuressaares, mis on võitnud paljude külaliste südamed oma erakordse arhitektuuri, hubasuse, naturaalsuse, sõbraliku teeninduse ja privaatsusega.

Dragonet Rent

Rendime sulle hea hinnaga väikebussid – koos juhiga või ilma. Meit saad ka luksusliku pulmaauto või sobiliku esindusauto. Kõik meie autod on uued ja väga heas tehnilises korras.

Kohvik Retro

Retro kohvik väärtustab kõike mida väike Saaremaa suudab pakkuda. Meie  põhimõte on võtta toorainest maksimum ja seda inimestele edasi anda, sest head asja saab teha vaid armastuse ja kirega.

Murueide kokakool

Murueide kokakool on eksklusiivne  ühekordne koolitus, mille puhul võitja saab ise valida kas soovib rõhku panna rahvameditsiini teemalisele loengule koos praktiliste näpunäidetega, gurmeekeeduste koolitusele  või alternatiivveinide degusteerimisele.

Pajuvärava talu

Heidi Hanso vahva ja vahetu, kodune ja kallis, hubane ja hullupöörane talu Saaremaal. Tule tee kitsele pai või osta mõnusat talukraami!

MTÜ Visit Saaremaa

Saaremaa on roheline meretagune paradiis, mis on avastamist väärt igal aastaajal.

Jäätise meistriklassi töötuba

Saad teada kuidas maitseb jäätis, mis ei ole tehtud tehases, vaid koduses köögis ning kuhu on pandud rikkalikult kohalikku toorainet, meistri hoolt ja osavust.

 

 

MTÜ Saarte Koostöökogu | Tallinna tn. 58 | Kuressaare 93818 Saaremaa | +372 56210102 | info@ehtne.ee

Ehtne Saaremaa

MTÜ Saarte Koostöökogu 
Tallinna tn. 58 ,Kuressaare 93818
Saaremaa

+372 56210102
info@ehtne.ee

Ehtne Saaremaa